ՎԻԴԵՈ. Ինչ հայհոյախառն միջադեպ է տեղի ունեցել ՔՊ-ական հարբած պատգամավորների, վարչապետի խորհրդականի ու Շիրակի նախկին մարզպետների մասնակցությամբ.18+
Կադրերում երևում է, թե ինչպես են Շիրակի նախկին 2 մարզպետերը,  ՔՊ- ական հարբած պատգամավորները, վարչապետի խոսնակն ու մի խումբ ՔՊ աջակիիցներ հայտնվել միջադեպի կիզակետում: Տեսանյութն`այստեղ
Հարբած ՔՊ-ականները՝ Գյումրու փողոցներում Գյումրիում միջադեպ է տեղի ունեցել ընտրությունները լուսաբանող լրագրողների և ՔՊ-ական պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանի միջև։ Ինչպես երևում է կադրերից, նա, ամենայն հավանականությամբ, ալկոհոլի ազդեցության տակ է։ Տեսանյութն` այստեղ
🔹Գյումրու 31/11տեղամաս 1․ Սարիկ Մինասյան –  216 2․ Վարդան Ղուկասյան – 77 3․ Կարեն Մալխասյան – 25 4․ Կարեն  Սիմոնյան – 42 5․ Արտյոմ Թումանյան – 17 6․ Լևոն Բարսեղյան – 27 7․ Արտյոմ Ղարաղազարյան – 11 8․ Մարտուն Գրիգորյան – 115 9․ Ռուբեն Մխիթարյան – 88
Գյումրի 31/43 ընտրատեղամասի արդյունքները․ առաջատարը Վարդան Ղուկասյանն է Սարիկ Մինասյան 140 Վարդան Ղուկասյան 187 Մարտուն Գրիգորյան 58 Ռուբեն Մխիթարյան 35 Կարեն Սիմոնյան 16 Լեւոն Բարսեղյան 35 Կարեն Մալխասյան -29 Արտյոմ Ղարաղարագյոզյան -9 Արտյոմ Թումանյան 5
31/44 ընտրատեղամասում գրանցվել են հետևյալ արդյունքները ՔՊ-178 Վարդան Ղուկասյան- 237 Ապրելու երկիր- 36 Մայր Հայաստան- 24 Արտյոմ Թումանյան- 4 Լևոն Բարսեղյան- 29 ԴԱԿ- 11 Մարտուն Գրիգորյան-102 Ռուբեն Մխիթարյան- 49